קרייתי, תקנון האתר עסק בקריות

תקנון האתר
צוות אתר קרייתי מקדם בברכה את כל הגולשים והמשתמשים בשירותי האתר.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
בכדי שהגלישה באתר תהיה נעימה נוחה ובטוחה הינה מספר כללים לכל הגולשים באתר קרייתי.

הגלישה באתר והשימוש בו מותנים בהתחייבות המשתמש למלא אחר כל התנאים הרשומים מטה. ולכן אנו מבקשים מכם לקרוא בעיון את כל התנאים, לפני התחלת השימוש בשרותי האתר.

* התחלת הגלישה באתר ושימוש בשירותי האתר מהווה כתנאי והסכמה חד משמעית לתקנון האתר, ומאשרת את הסכמתך לתקנון זה, וכן מאשרת שהנך לוקח על עצמך את כל הכללים, ההגבלות, ואת התנאים הכתובים בו.

* מטרתו של אתר " קרייתי" היא לאפשר חשיפה לקליינטים רלוונטיים להגיע אל העסק המפרסם באתר, וזאת ע"י אינפורמציה המגיעה אלינו מבעל העסק עצמו בלבד ועל אחריותו של בעל העסק המפרסם.

* אין להעתיק, לשכפל, או לצלם תכנים מהאתר.

* אין לחקות או להשתמש ברעיונות המוצגים באתר.

* צוות אתר "קרייתי" אינו אחראי על תכנים ומבצעים שמפרסם בעל העסק, או קופונים והבטחות של בעל העסק עצמו.

* האחריות על התוכן המפורסם או השירות או התמונות המפורסמות בכרטיס העסק היא בלעדית של בעל העסק המפרסם באתר וחלה עליו בלבד.

* כל המפרט הכתוב בכרטיס העסק, כולל התמונות והמידע שנמסר לנו לפרסום בכרטיסו של העסק, הגיע אלינו ע"י אינפורמציה שקבלנו מבעל העסק בלבד, ואין לצוות אתר "קרייתי" שום קשר או התחיבות לתוכן המפורסם.

* הפרסום באתר קרייתי אינו ערבות להצלחת העסק המפרסם, ואין אנו מתחייבים או אחראים לכמות הפניות שיגיעו לבעל העסק המפרסם בכל דרך שהיא.

* ההצלחה של העסק תלויה אך ורק על העסק עצמו ואין אנו ערבים שבעקבות הפרסום של העסק באתר, יגיעו אל העסק המפרסם פניות כלשהן.

* בעל העסק המפרסם באתר קרייתי, לא יוכל לבטל עסקה או לקבל החזר כספי כלשהו, חלקי או מלא, עקב זה שלא הגיעו אליו פניות דרך האתר.

* אין לפרסם באתר דברים שאינך יכול לעמוד בהם והבטחות שווא, שכן כל תלונה או תביעה מצד גורם כלשהו, תחול אך ורק על בעל העסק המפרסם בלבד. וללא כל קשר לאתר קרייתי. אתר "קרייתי" לא יהיה צד בעניין.

* צוות אתר "קרייתי" ידאג ככל שיוכל לחשיפת העסק המפרסם גם באתר עצמו, וכן במנועי החיפוש באינטרנט. שכן ההצלחה שלכם היא גם ההצלחה שלנו.

* מוסכם שסמכות השיפוט הבלעדית לדון בכל סכסוך הנובע מהסכם זה או השירות של האתר וכל הכתוב בתקנון זה, תהא לבית המשפט המוסמך בקריות בלבד. ואתה מסכים לתניית שיפוט זו.

* אני מצהיר יודע ומאשר שברכישת מסע פרסום באתר, מנוי הפרסום והתשלום עליו מתחדשים באופן אוטומטי ועל מנת לבטל את החידוש של התשלום יהיה עליי לשלוח הודעה בדף צור קשר אשר מבטלת את החידוש האוטומטי של התשלום עבור הפרסום לפחות 48 שעות לפני מועד חידושו, וחידוש התשלום יתבטל מידית.

מכאן נאחל לכם הצלחה רבה וגלישה נעימה באתר. צוות אתר קרייתי – זה כל העסק עסקים בקריות.

קרייתי, תקנון האתר, עסקים בקריות, בצפון, בחיפה

Valid CSS! Valid HTML 4.01 Transitional
נבנה ע"י ניסימדיה - בניית אתרים תדמיתיים, אתרי מסחר ואתרי הכרויות