בקריות, קריות, מהקריות, באינטרנט, עסקים בקריות

סיפורי קריות בקריות וגם מהקריות, והכל באינטרנט, עס
הכתבה נשלחה בתאריך 28/08/2009 02:44:40
בקריות, קריות, מהקריות, באינטרנט, עסקים בקריותסיפורי קריות בקריות ומהקריות, והכל באינטרנט, כל מה שזז כל מה שקיים וכל מה שקורה, תמיד מתפרסם במקום קטן אחד ששם כולם מכירים את כולם. אם למישהו מהקריות קורה משהו אז כולם דואגים שם כי הרי כולם מכירים את כולם בקריות.
בקריות, קריות, מהקריות, באינטרנט - הכתבה המלאה
אז נפתח ונאמר שלום לכל הקוראים גם אם אינכם תושבי הקריות. שהרי סיפורים כאלה יכולים לקרות בכל מקום בכל עיר בכל קיבוץ או כפר ובעצם בכל מדינת ישראל שהיא מדינה קטנה וכולם דואגים לכולם. נכון שככל שהמסגרת בא אנו חיים קטנה יותר כך אנו מודעים האחד לשני טוב יותר, נתחיל מקטן אבל ממש קטן, למשל רחוב מסויים בעיר כלשהי, אז אם למישהו מהרחוב פרצו את הבית כבר למחרת כל הרחוב ידע שלשכן שלו פרצו את הבית, נתקדם למשהו גדול יותר, עיר או קריה למשל, אז אם מישהו מהעיר שלכם פתאום הופיע בטלוויזיה ולו לרגע קט, למחרת כל העיר תדע שאותו אחד מהעיר שלהם הופיע בטלוויזיה, וכן הלאה והלאה עד לקנה מידה ארצי. וכמובן שככל שהאדם מוכר או מפורסם יותר כך גם השמועה מתפשטת הרבה יותר מהר, לכן לקחנו את הדוגמא לכל מה שקורה בקריות למשל, כי מי שמכיר את איזור הקריות יודע שיש כמה קריות. יש קרית חיים ויש קרית ים ויש קרית מוצקין וגם קרית אתא ונמשיך עם קרית ביאליק קרית בינימין ואתם סופרים כמה קריות יש בקריות? ממש עיר הקריות, והיום בכל בית יש מחשב ואינטרנט ואפשר להתעדכן על כל מה שקורה באיזור ה קריות באינטרנט. לכן חשוב מאוד שנשקול היטב את צעדנו ונעשה רק דברים טובים למרות שאומרים שבדרך כלל דברים טובים אינם מתפרסמים מהר, אבל מעשה לא טוב תופס כנפיים מהר מאוד ומושך יותר צומת לב, אז תושבי הקריות או חיפה או היכן שלא תהיו, בכל מקום בארץ או בעולם הישמרו לכם ותמיד להיתנהג יפה, אז מי אנחנו הקטנים בקריות? למחרת כל איזור ה קריות יראה באינטרנט או בטלויזיה את כל מה שעשיתם. כי לבנות שם טוב זה מאוד קשה ולהרוס זה קל מאוד. קרייתי.
קופון הכסף - קופונים - קרייתי - מוניות בקריות - צלמים בקריות - צלמי מגנטים בקריות - צלם מגנטים בקריות - צלם מגנטים בחיפה - מגנטים בקריות - מגנטים בחיפה - סטודיו לצילום בקריות - סטודיו לצילום בחיפה - צלמי וידאו בקריות - צלמי וידאו בחיפה - צלם וידאו בקריות - צלם וידאו בחיפה - צלמים בחיפה - צלם בחיפה - מוניות גדולות בקריות - צלמים בקריות - צלם בקריות - צלמים בחיפה והקריות - מוניות בקריות - צלמים בקריות - צלם בקריות - צלמים בחיפה - צלם בחיפה - צלמי וידאו בקריות - צלם וידאו בקריות - צלמי וידאו בחיפה - צלם וידאו בחיפה - סטודיו לצילום בקריות - צלם בחיפה - מוניות בקריות - צלמים בקריות - צלמים בחיפה - מוניות בקריות - צלמי אירועים בקריות - סרטי תדמית בקריות - סרטי תדמית בחיפה - צלמי DSLR בקריות - צלמי DSLR בחיפה - צלם DSLR בצפון - צלם בחיפה - פורץ רכבים בקריות - פורץ רכבים בחיפה - צילום בקריות - צילום בחיפה - קריינים בקריות - קריינים בצפון - קריינים בחיפה - קריין בקריות - קריין בחיפה - קריין בצפון

בקריות, קריות, מהקריות, באינטרנט, עסקים בקריות

Valid CSS! Valid HTML 4.01 Transitional
נבנה ע"י ניסימדיה - בניית אתרים תדמיתיים, אתרי מסחר ואתרי הכרויות